O firmie

Spółka UNI PLATINUM która jest właścicielem i tworzy markę UNILIGHT zaistniała na polskim rynku w 2016 r. Jej misją od samego początku było tworzenie innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oświetlenie wnętrz naszych domów, ogrodów, miejsc użytku publicznego, czyli każdej przestrzeni w jakiej poruszamy się w naszym codziennym życiu, w sposób skrojony na miarę potrzeb naszych klientów.  

Rozwój Naszej rodzinnej firmy pozwolił na skierowanie uwagi w nowym kierunku - produktów uzupełniających i ściśle wiążących się z oświetleniem. Czując potrzebę dalszego poszerzania horyzontów naszej działalności postanowiliśmy zbudować kolejną gałąź naszej firmy dedykowaną właśnie tej dziedzinie i tak oto powstała strona internetowa www.konfiguratorgniazdek.pl

Znajdziecie tu Państwo produkty niezbędne w Waszym domu, tj. gniazda, włączniki, ale również produkty dużo bardziej zaawansowane jak: akcesoria do inteligentnego domu – interfejsy, aktory sterujące, czujniki, mediaporty, osprzęt elektryczny – jednym słowem wszystko co sprawi że Wasz dom, czy przestrzeń którą chcecie zaaranżować będzie dokładnie taka jakiej potrzebujecie, ułatwiająca funkcjonowanie, a zarazem estetycznie zgodna z Waszym gustem. 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 512 087 287

Email: office@unilight.com.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl