Vectis

 
Marka VECTIS to producent osprzętu wysokiej jakość. Są to produkty bezśrubowe ze zmodernizowanymi ramkami, które w innowatorski sposób zastępują istniejące już na rynku ramki przełączników elektrycznych.

VECTIS produkuje gniazda o nowoczesnym wyglądzie, zachowując jednocześnie funkcje istniejące w przełącznikach i gniazdach starszego typu. Seria VECTIS SQUARE oraz VECTIS ROUND, to produkty dla wymagających klientów, które spełnią oczekiwania zarówno w kwestii desingerskiego wyglądu jak i pod względem technicznym. Znakomicie wkompunują się i estetycznie wykończą każde wnętrze.
 
Tym, co technicznie odróżnia VECTIS od innych producentów osprzętu, jest fakt, iż ramki VECTIS można łatwo wyjąć i wymienić w celu czyszczenia, malowania, konserwacji itp. , poprzez zastosowanie magnesów uziemiających o dużej mocy.
Dodatkowy fakt na który należy zwrócić uwagę to ten, że wszystkie te produkty są produkowane w Polsce. Produkty marki VECTIS najlepiej wyrażają pasję do projektowania połączoną z wykonaniem z komponentów najwyższej jakości jednocześnie. To daje pewność, że tak wykonane produkty będą niezawodne technicznie i ponadczasowe wizualnie przez wiele lat.

W celu poznania cen produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 
 
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 512 087 287

Email: office@unilight.com.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl